Kijėlių specialusis ugdymo centras

Šalyje ir regione

Lietuvos nacionalinio kultūros centro sumanytame konkurse vyksta imokslo metų pradžioje vietinės parodos vyksta mokyklose, rajonuose, pavasarį visoje Lietuvoje organizuojamos aštuonios regioninės parodose, o vėlaiu  besibaigiant mokslo metams – baigiamoji paroda, kurioje dalyvauja talentingiausi regionų mokiniai. Vien regioninėse parodose dalyvavo apie 300 mokinių, o skaičiuojant rajonines ir mokyklines dalyvių buvo apie 500, todėl ypač didžiuojamės savo mokinių pasiekimais.

 2022 m. Balandžio 7 d. Utenos kraštotyros muziejuje vyko Lietuvos moksleivių liaudies dailės konkurso „Sidabro vainikėlis IX“ Rytų Aukštaitijos regiono parodos uždarymas ir regioninio turo nugalėtojų paskelbimas.
Jaunųjų tautodailininkų darbų paroda Utenos kraštotyros muziejuje buvo eksponuojama kovo 18–balandžio 7 d. Joje dalyvavo Anykščių, Ignalinos, Molėtų, Rokiškio, Švenčionių, Širvintų, Utenos, Zarasų ir Visagino savivaldybės jaunieji tautodailininkai. Tarp nugalėtojų ir mūsų ugdymo centro mokiniai: Arnas ir Gabrielė.

Sveikiname savo mokinius Gabrielę ir Arną su garbingais apdovanojimais, didžiuojamės jų pasiekimais.

Sveikiname  šaunią  Keramikos būrelio vadovę Eriką Andrukonienę.

Atnaujinta: 2024-03-27